Firemní akce Brno

Máte rádi tenis, jste sportovně naladěný kolektiv, nebo prostě chcete zkusit něco nového? Vytvoříme vám našlápnutý teambuilding šitý na míru vaší firmě.

Kontaktovat Více info

Jak to děláme

Tenisová firemní akce či teambuilding je skvělou (sportovní) odměnou pro zaměstnance a šancí naučit se bílý sport snadno, rychle a bez jakýchkoli předchozích zkušeností.

  • Firemní akce jsou ideální pro malou až středně velkou firmu. Na kurtu vás může být 5 až 30 hrajících účastníků.
  • Každou firemní akci skládáme na míru dle rozpočtu a představ každé firmy, respektive zaměstnavatele.
  • Cenově se obvykle pohybujeme od 1990,- za účastníka i včetně jednoduchého a lehkého cateringu až po 5000,- za účastníka v případě luxusního cateringu a zcela individuální trenérské péče na kurtech pro každého účastníka.
Kontaktovat

Proč spin?

Zaujal vás tenisový teambuilding?

Napište nám

"*" indicates required fields

Lokalita*

Často kladené otázky

Co potřebuji na první trénink?

Na tréninky se vám bude hodit sportovní oblečení (tričko a kraťasy), pevné sportovní boty, láhev s pitím a v letních měsících i pokrývka hlavy a ručník.

Je firemní akce vhodná i pro netenisty?

Samozřejmě. Naši trenéři jsou připraveni a provedou vás základy tak, aby vás to bavilo a maximálně si to užili. I když jste třeba zatím nedrželi raketu v ruce.

Potřebuji tenisové boty?

Ne. Pro prvotní seznámení se s tenisem vám bude dostačující jakákoliv pevná sportovní obuv. Pokud to ale s tenisem myslíte vážně, budou se vám časem určitě hodit.

Co když nemáme raketu?

Bez obav. Rakety celému vašemu týmu zajistíme.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás