Tenis pro vaše děti levněji

Věděli jste, že možná máte nárok na příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny, máte možnost využít příspěvku vaší radnice nebo od zaměstnavatele?

Podívat se na příspěvky

Zdravotní pojišťovny

Aktualizováno 2024

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
VZP sice nenabízí příspěvek zahrnující tábory, nicméně pro děti ve věku 1-18 let lze čerpat až 2000 Kč/rok na dlouhodobé a pravidelné sportovní aktivity. Využít jej můžete třeba na naši Minitenisovou školičku nebo Tenisovou školu. Nelze bohužel uplatnit na tenisový kemp. Více informací o příspěvcích naleznete na stránkách VZP.

 

Vojenská zdravotní pojišťovna (201)
Až 1000 Kč na sportovní ozdravné pobyty vč. příměstský sportovních táborů. K tomu dále nabízí i 1000 Kč/rok na dlouhodobě a pravidelné sportovní aktivity. Více informací a podmínky čerpání naleznete na webu ZDE.

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
Částkou až 1500 Kč přispívá ČPZP na letní tábory, vč. těch příměstských. Navíc lze čerpat i příspěvek 500 Kč na pravidelné sportovní aktivity. Odkaz k příspěvkům na tábory přikládáme ZDE, na pravidelné sportovní aktivity ZDE.

 

Oborová zdravotní pojišťovna (207)
OZP nabízí až 10 000 Kč na pohybové aktivity. Příspěvek lze čerpat prostřednictvím programu VITAKARTA. Pro bližší informace koukněte na web pojišťovny.

 

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209)
Na pohybové aktivity, sportovní tábory, nebo sportovní kroužky nabízí ZPŠ pro děti do 18 let až 700 Kč.
Bližší informace naleznete na webu pojišťovny.

 

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211)
V rámci programu Dětské sportovní léto přispívá až 500 Kč. K tomu lze čerpat i příspěvek až 1500 Kč za rok na sportovní pohybové aktivity. Detailní popis programu Sportovní léto naleznete pod tímto odkazem, informace k příspěvku na pohybové sportovní pohybové aktivity naleznete tady.

RBP, zdravotní pojišťovna (213)
Do částky 1500 Kč lze získat příspěvek na příměstské sportovní tábory. Více k příspěvku naleznete ZDE.

Zaměstnanecké benefity a FKPS

Pokud v rámci zaměstnaneckých benefitů nabízí váš zaměstnavatel příspěvek na aktivity pro vaše děti, nebo máte nárok na využití prostředků z fondů kulturních a sociálních potřeb, rádi vám vyjdeme vstříc i v těchto případech.

Aktivní město

Aktivní město je portál, přes který můžete požádat o příspěvek na dětské aktivity u radnice svého města nebo městské části. Aktuálně je zapojena Praha 5 a Praha 6. Pokud tedy v této městské části máte trvalé bydliště, máte nárok na příspěvek 800 Kč. Ozvěte se nám a rádi vám s vyřízením pomůžeme.

Víte o dalších možnostech příspěvků nebo sami máte nějaký, který byste u nás rádi využili? Pošlete nám zprávu a rádi se na to s vámi podíváme.

Kontaktovat

Ceny táborů

Praha

11

Otevřených termínů

Kompletní program:

5290,-

(včetně celodenní stravy a pitného režimu)

Dopolední program:

3590,-

Více info

Brno

17

Otevřených termínů

Kompletní program:

4990,-

(včetně celodenní stravy a pitného režimu)

Dopolední program:

3390,-

Více info

Ostrava

18

Otevřených termínů

Kompletní program:

4490,-

(včetně celodenní stravy a pitného režim)

Dopolední program:

3190,-

Více info